Previous Entry Share Next Entry
Чому я в захваті від корейських і японських дорам
2015
olya_verbytska
Нещодавно у моєму житті з'явилася східна хвиля. До домашніх вправлянь у йозі, щирого захоплення японською кухнею тепер можна додати перегляд дорам. Я просто "присіла" на них.
1. Вони дуже позитивні і веселі, герої майже усіх серіалів цілеспрямовані і життєрадісні, вони довго не сумують і не зляться. Більшість дорам присвячені темі досягнення успіху в улюбленій справі. Є і чудові драматичні фільми (як от "Ромашка"), але в будь-якому разі вони дарують заряд оптимізму.
2. Інформативні (можна багато дізнатися про культуру японців та корейців, навіть вивчити деякі слова, якщо дивитися з субтитрами), також дізнатися про особливості роботи креативщика, співака, сценариста і т.д.
3. Скромні ( у них нема вульгарних сцен і найбільша пристрасть обмежується поцілунком)
4. Мені близька ментальність японців  - відкритість і водночас збереження дистанції, повага до інших, пріоритет кар'єри.
5. Романтичні (набагато романтичніші за американські) - тут можна знайти купу цікавих ідей, як урізноманітнити стосунки
6. Симпатичні актори. Ніколи б не подумала, але азіати мають свій особливий шарм. Наприклад чого вартує посмішка Чана Гин Сок у серіалі "Ти - прекрасний!"  або фільмі "Мій улюбленець"
Зараз дивлюся японську дораму "Оголене літо" -  тут  і поїздки на велосипеді біля океану, і робота фотографа... відразу виникає літній настрій.

  • 1
Якраз недавно читала книжку про культуру Японії і також зловила себе на думці, що вона мені близька.

а що за книжка? зацікавило, теж хочу прочитати...

Книжка польської антрополог Йоанни Батор "Японське віяло"/ Joanna Bator "Japoński wachlarz" (не знаю, чи хтось її перекладав українською, але вона дуже хороша).

  • 1
?

Log in

No account? Create an account